آکادمی هنرهای نمایشی بداهه از اواخر سال ۹۷ با تمرکز بر سه حوزه نویسندگی، کارگردانی و بازیگری کار خود را آغاز نمود و از همان ابتدا تلاشمان بر این بود تا همواره در حال یافتن استعدادهای نو و پرورش و آموزش صحیح آنها همراه ایشان باشیم تا دست یافتن به تجارب حرفه ای و نیمه حرفه ای برای حضور روی صحنه باشند.
از این منظر بود که در طول سالهای گذشته بیش از ده اثر نمایشی در بداهه تولید شد و در معتبر ترین جشنواره ها و آمفی تئاترهای کشور به روی صحنه رفت.
از حضور در جشنواره تئاتر استان تهران گرفته تا بخش اصلی جشنواره بین المللی تئاتر فجر و همچنین اجرای آثار در تماشاخانه های سنگلج و شهرزاد و ایرانشهر و….
ما با تاکید بر نخبه پروری و بالا بردن اعتماد به نفس نزد هنرجویان و تشویق ایشان برای تولید آثار نمایشی فاخر و ارزنده توسط نوجوانان و جوانان موفق شدیم تا در طول این سالها جوان ترین نویسندگان و کارگردانان و بازیگران را به عرصه هنرهای نمایشی معرفی کنیم. که همگی با درخششان بر صحنه های مختلف و دریافت جوایز گوناگون مایه فخر و مباهات خانواده بزرگ بداهه بوده و هستند.
از سال ۱۴۰۰ با توجه به نیاز هنرجویان بداهه بر آن شدیم تا با همکاری موسسه سرود بامداد زمین بلک باکسی را جهت اجرای نمایش در این آکادمی راه اندازی کنیم و با همت هنرمندان و هنرجویان و با افتخار اولین تماشاخانه خصوصی را در خارج از شهر تهران به نام بامداد افتتاح کردیم.
امروز بداهه و بامداد و تمام هنرمندان نو ظهور و مشتاقمان آرزوهای بزرگی را در سر میپرورانیم.
و با آغوش باز پذیرای علاقمندان و دوستداران هنرهای نمایشی خواهیم بود تا در کنار هم بزرگترین و باشکوه ترین خانواده باشیم

فهرست